Ekonomi

Çankırı ve Niğde’de altyapı ve elektrik şebekesi yapım işi ihale edilecek

Çankırı ve Niğde’de altyapı ve yüksek gerilim (YG)-alçak gerilim (AG) elektrik şebekesi yapım işi için ihaleye çıkılacak.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilanlara nazaran, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi dayanağıyla Müteşebbis Heyet Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak Çankırı Orta Organize Sanayi Bölgesi (97 hektar) alanına ilişkin altyapı ikmal ve YG-AG elektrik şebekesi üretim işi, ünite fiyat temeli ve ünite fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, “kapalı zarf teklif alma” yoluyla ihale edilecek.

Sadece yerli isteklilerin katılabileceği ihale, 6 Aralık saat 10.00’da Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yeni hizmet binasında yapılacak.

Ayrıca, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi dayanağıyla Müteşebbis Heyet Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak Niğde II. Organize Sanayi Bölgesi (501 hektar) alanına ilişkin altyapı ve YG-AG elektrik şebekesi imal işi de ünite fiyat aslı ve ünite fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle “kapalı zarf teklif alma usulü” ile ihale edilecek.

Sadece yerli isteklilerin katılabileceği ihale, 1 Aralık saat 10.00’da Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yeni hizmet binasında yapılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu